آمار
بازدید امروز: 13
بازدید دیروز: 49 [-30.00 %]
بازدید سالانه:8256
بازدید کل:668540
بیشترین بازدید:6292 در 1398.06.09
+0  
مطالب: 1142
+0  
نظرات: 0
+0  
کاربران: 503

مدیران کل: 3
مدیران سایت: 0
اعضای ویژه: 0
انتظار تایید: 0
کاربران: 499

آمار کاربران:
امروز: 0
دیروز: 0
این هفته: 0
این ماه: 0

شطرنج از موفق‌ترین رشته‌های ورزشی است

توسط: shahoo121 در 25-02-1398, 09:01
  • Like
  • 0
 


در دیداری که با حضور اقای سلطانی ف وزیر ورزش و جوانان و صالحی امیی رییس کمیته ملی المپیک پهلوان زاده ییس فداسیون شطنج و شش شطنج باز در محل وزارت ورزش و جوانان بر گزار شد جناب آقای سلطانی فر اظهار داشتند:

باور دارم که موفقیت های سال گذشته شطرنج ایران نشانه یک خیزش بزرگ شطرنج، برای رسیدن به سطوح بالاتر بود. از نظر وزارت ورزش و کمیته المپیک، شطرنج یک از رشته های موفق ورزشی در ایران است.


وی ادامه داد: شطرنج در مسیر جهش است و هم اکنون اساس و پایه های این جهش بزرگ فراهم شده است. بدون شک برای رسیدن به موفقیت های بیشتر نیاز به حضور یک مربی سطح بالای جهان است و وزارت ورزش و کمیته المپیک تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا مقدمات این کار صورت پذیرد.


سلطانی فر در پایان افزود: من پیشرفت شطرنج کشور را از سال های دور و از زمان استاد «خسرو هرندی» دنبال می کردم و شاهد بودم که استاد بزرگ «احسان قائم مقامی» با موفقیت هایش سطح شطرنج ایران را به افق های بسیار بالاتر هدایت کرد.


در ابتدای این جلسه پهلوان زاده رییس فدراسیون شطرنج نیز اظهار داشت: یکی از دلایل رشد شطرنج در سال های اخیر حمایت های وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک و همچنین اجتناب از حواشی رایج ورزش بود. امیدواریم همین روند رو به رشد ادامه داشته باشد و در سال های آتی شطرنج قهرمانان بیشتری را به جامعه ورزش معرفی کند.


پس از اظهارات رییس فدراسیون شطرنج، ملی پوشان این رشته نیز در صحبت با وزیر ورزش ضمن تشکر از حمایت های همیشگی وزارتخانه، خواستار فراهم شدن شرایطی برای حضور یک مربی کارآمد در تیم ملی شدند تا در آینده شاهد درخشش بیشتر تیم ملی در رویدادهای بین المللی باشیم.

 

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.
کد پیگیری فرم ارسالی
تلگرام

گالری

نظرسنجی

نظرشما در مورد سیستم؟