آمار
بازدید امروز: 169
بازدید دیروز: 204 [-1.92 %]
بازدید سالانه:89741
بازدید کل:635765
بیشترین بازدید:6292 در 1398.06.09
+0  
مطالب: 947
+0  
نظرات: 0
+0  
کاربران: 503

مدیران کل: 2
مدیران سایت: 1
اعضای ویژه: 0
انتظار تایید: 0
کاربران: 499

آمار کاربران:
امروز: 0
دیروز: 0
این هفته: 0
این ماه: 0

پهلوان‌زاده: سلطانی‌فر در جذب مربی خارجی شطرنج کمک می‌کند

توسط: shahoo121 در 7-07-1398, 09:02
  • Like
  • 0
 

 

پهلوان‌زاده: سلطانی‌فر در جذب مربی خارجی شطرنج کمک می‌کندمهرداد پهلوان زاده رییس فدراسیون شطرنج ایران :شطرنج‌بازان ایران رو به رشد هستند و عملکرد خوبی که داشتند، منجر به افزایش ریتینگ همه آنها شده است. در تاریخ شطرنج ایران سابقه نداشت که سه نماینده در مرحله دوم و یک نماینده در مرحله سوم داشته باشیم که خوشبختانه این افتخارآفرینی در این دوره از مسابقات رقم خورد.

وی افزود: علی‌رغم آنکه دست‌مان خالی است، اما سعی می‌کنیم بهترین شرایط را برای ملی‌پوشان مهیا کنیم. درست است که آنها مربی نداشتند، اما شرایط را برای برگزاری یک اردوی کوتاه فراهم کردیم تا این نفرات به توجه به سطح بالایی که دارند، بین خودشان تمرین کنند.

رئیس فدراسیون شطرنج درباره جذب مربی خارجی گفت: از چند ماه قبل مذاکره با «پیتر لکو» را آغاز کرده‌ایم. رقم درخواستی این مربی مجارستانی برای حضور دائمی در ایران بالا بود و قادر به پرداخت آن نبودیم. به همین دلیل شرایط را تغییر دادیم تا بتوانیم از تجارب او استفاده کنیم. بر همین اساس نیز پیشنهاد مبلغ سالیانه 50 هزار یورو را به لکو داده‌ایم تا او یک هفته در ماه به ایران بیاید و در کنار ملی‌پوشان باشد. او هنوز جواب نداده و قرار است تا یکی دو هفته دیگر این کار را انجام بدهد.

پهلوان‌زاده در پاسخ به این سوال که «با توجه به شرایط مالی فدراسیون، چگونه هزینه جذب این مربی فراهم می‌شود؟» گفت: در این باره سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان صحبت کردیم و او گفت که به ما در این باره کمک می‌کند.

 

 

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.
کد پیگیری فرم ارسالی
تلگرام

گالری

نرگس زحمتی - رپیس هیات

خلیل ابراهیمیان - نایب رییس هییت

حمید شافعی - دبیر هیات

نظرسنجی

نظرشما در مورد سیستم؟