آمار
بازدید امروز: 117
بازدید دیروز: 467 [+40.66 %]
بازدید سالانه:129787
بازدید کل:511596
بیشترین بازدید:5571 در 1397.09.26
+0  
مطالب: 716
+0  
نظرات: 0
+0  
کاربران: 503

مدیران کل: 2
مدیران سایت: 1
اعضای ویژه: 0
انتظار تایید: 0
کاربران: 499

آمار کاربران:
امروز: 0
دیروز: 0
این هفته: 0
این ماه: 1

برگزاری چهارمین و پنجمین جلسه هماهنگی جشنواره تابستانی در شمیرانات

توسط: admin در 4-05-1394, 09:12
  • Like
  • 0
 

در ابتدای امر ، آقای رضا مقدم به معارفه مسئولین هیئتهای ورزشی پرداخته و آقای احمد نامنی نیز ضمن عرض خیرمقدم و تشکر از حضور حضار محترم ، اهداف برگزاری جشنواره تابستانه را تبیین نمودند .
رئیس ادارة ورزش و جوانان شمیرانات توجه مدیران اداره کل ورزش و جوانان استان تهران به تقویت جنبه های ورزشی نسبت به ابعاد تبلیغاتی و نمایشی را زمینه تصمیم گیری درخصوص برگزاری این المپیاد ورزشی در سطح استان تهران قلمداد کرده و تداوم این رویکرد را زمینه ساز ایجاد انگیزه در جوانان و نوجوانان ورزشکار و خانواده های ایشان به صرف اوقات فراغت در یک فضای سالم ورزشی عنوان داشت . آقای نامنی از جشنواره تابستانه به عنوان نمایشگاه فعالیتهای انجام شده هیئات و ترازوی سنجش قابلیت هیئتهای ورزشی شهرستان شمیرانات نسبت به سایر حوزه ها و شهرستانها یاد کرد .
آقای احمد نامنی ضمن برشمردن امکانات محدود اداره ورزش و جوانان شمیرانات ، استفاده از ظرفیت بخش خصوصی مُتموّل و برقرای تعامل با نهادهای دولتی دارای امکانات را راه حل رفع مشکل بودجه و کمبود فضاهای ورزشی در وضعیت موجود معرفی کرده و توانمندی مسئولین هیئتهای ورزشی در میزان بهره گیری از این موقعیت ها را تفاوت مدیریت موفق و ناموفق ( یا نیمه موفق ) معرفی نمود .
سخنران سوم جلسه چهارم ، دبیر ستاد در بخش بانوان بود . راضیه سیف زاده حضور حداکثری و کسب نتیجه را دو هدف اصلی ستاد جشنوارة تابستانی شمیرانات برشمرد و حصول این دو مهم را با بهره مندی از مدیریت سیستمی آقای نامنی بر مبنای هدف و پویایی مسئولین هیئتها امری محقق شدنی اطلاق کرد .
جلسه چهارم ستاد با پاسخ گویی دقیق رئیس محترم به سئوالات و بررسی مشکلات رؤسا و نایب رئیسان هیئتهای اسکیت ، دوچرخه سواری ، شطرنج ، شنا ، کاراته و والیبال و نمایندگان هیئت کونگ فو شهرستان شمیرانات مدیریت شد .


 


سپس مسئولین کمیته های آمار و اطلاعات و روابط عمومی ستاد نیز ، ارائة به موقع اخبار و ارسال تصاویر به منظور درج در سایت اداره ، ارسال به اداره کل و در نهایت تدوین بولتن جامع « جشنوارة امیدهای آیندة پایتخت » را از کلیه مسئولین هیئات خواستار شدند .
جلسه رأس ساعت 00/13 ظهر با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد – صلی الله علیه و آله و سلم – پایان پذیرفت .
شایان ذکر است ، جلسه پنجم ستاد نیز با همین دستورالعمل رأس ساعت 15/11 روز چهارشنبه ( مورخ 94/04/31 ) در دفتر ریاست اداره تشکیل شد و رؤسا و نایب رئیسان هیئتهای بدمینتون ، بسکتبال ، بولینگ و بیلیارد ، تنیس روی میز ، تیراندازی ، رزمی ، سوارکاری و والیبال و نمایندگان هیئت کشتی شهرستان شمیرانات درخصوص حضور در جشنواره تابستانه و کسب مدالهای رنگین اعلام آمادگی کردند .


 

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.
کد پیگیری فرم ارسالی
تلگرام

گالری

نرگس زحمتی - رپیس هیات

حمید شافعی - دبیر هیات

نظرسنجی

نظرشما در مورد سیستم؟