در باره ما

آمار
بازدید امروز: 16
بازدید دیروز: 133 [+64.20 %]
بازدید سالانه:21395
بازدید کل:681679
بیشترین بازدید:6292 در 1398.06.09
+6  
مطالب: 1248
+0  
نظرات: 0
+0  
کاربران: 503

مدیران کل: 3
مدیران سایت: 0
اعضای ویژه: 0
انتظار تایید: 0
کاربران: 499

آمار کاربران:
امروز: 0
دیروز: 0
این هفته: 0
این ماه: 0

مسابقات شطرنج نوجوانان و نونهالان آسیا 2019

توسط: shahoo121 در 21-01-1398, 09:27
  • Like
  • 0
 

 


به نقل از روابط عمومی فدراسیون شطرنج، دور نهم (پایانی) مسابقات بخش استاندارد قهرمانی نوجوانان و نونهالان آسیا برگزار و در پایان جایگاه نمایندگان شطرنج ایران در جداول رده‌بندی مختلف مشخص شد.
در بخش زیر 8 سال دختران، روشا اکبری با وجود پیروزی دور آخر برابر حریف هندی و هم‌امتیاز شدن با نایب قهرمان رقابت‌ها، به علت امتیازشکنی کمتر، چهارم شد و از کسب مدال بازماند. در این بخش دیبا سلیمانی نوزدهم شد.
عسل ابراهیمی در بخش 10 سال دختران در صورت پیروزی روی سکو می‌رفت، اما به حریف ازبک باخت و هفتم شد. در این بخش هم مهسا علوی چهارم شد.
همچنین در بخش 12 سال دختران، ریحانه حاجت‌نیا در مکان سیزدهم جدول رده‌بندی قرار گرفت.
در بخش 14 سال دختران، پرنیان قمی در دور پایانی به تساوی رضایت داد تا به نشان نقره دست یابد. پروا بهزادنظیف هم در دور پایانی به تساوی رسید تا در رده هشتم قرار گیرد.
براساس این گزارش،‌ در بخش 18 سال دختران، نیکی نادرنیا برابر حریف خود شکست خورد تا در پایان عنوان چهارمی را کسب کند. نادرنیا در صورت پیروزی می‌توانست عنوان قهرمانی مسابقات را به خود اختصاص دهد. در این بخش وصال حامدی‌نیا دهم شد.
اراد یگانگی و آرمین صمیمی در بخش هشت سال پسران به حریفانی از کشورهای مالزی و قزاقستان باختند و به ترتیب پانزدهم و نوزدهم شدند. در بخش 10 سال پسران، سینا موحد نتیجه را به حریف هندی‌اش واگذار کرد تا در نهایت به نشان برنز دست یابد. او در صورت پیروزی، قهرمان و در صورت تساوی، نایب قهرمان می‌شد.
در بخش 14 سال پسران نیز سیدامیررضا رضوی با وجود تساوی مقابل قهرمان و هم‌امتیاز شدن با نایب قهرمان، به علت امتیازشکنی کمتر، چهارم شد و از کسب مدال بازماند. در این بخش آرین برادران تمدن ششم شد. در بخش 16 سال پسران، امیررضا پورآقابالا هم‌امتیاز با نایب قهرمان به علت امتیازشکنی کمتر، سوم شد و مدال برنز گرفت.
تیم ملی ایران در بخش سریع و برق‌آسای این مسابقات نیز صاحب هفت مدال (یک طلا، سه نقره و سه برنز) شد

 

 

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.
فراخوان

کد پیگیری فرم ارسالی

تلگرام

پیـــونــدها

نظرسنجی

نظرشما در مورد سیستم؟